OPOZORILO: Ta spletna stran uporablja samo lastne piškotke (phpbb3). Zbrišite jih lahko spodaj desno, onemogočite pa v nastavitvah brskalnika.

Menjava domofonov

Hacquetova 3,5; Štihova 1,3,5,7,9,11; Avčinova 4,6
Site Admin
Prispevkov: 126
Pridružen: 12 Avg 2012, 18:16

Menjava domofonov

OdgovorNapisal/-a edin » 09 Apr 2016, 10:07

Na mailig listi kare4@zupanciceva.si poteka obveščanje o menjavi domofonov v Kare IV. Predstavitveni sestanek z Elektro Bohinc bo v sredo dne 13.4.2016 ob 18h, v vetrolovu HACQUETOVE UL.5.
To temo sem odprl za morebitna vprašanje stanovalcev in etažnih lastnikov glede ponudbe (v prilogi). Ideja je, da se projektu pridruži več vhodov in s tem poskušamo dobiti boljšo ceno.

Dobrodošla so tudi mnenja iz vhodov kjer so menjavo domofonov že opravili.
Priponke
10 16 HACQUETOVA 5 KONTROLA PRISTOPA.PDF
s kontrolo pristopa
(313.23 KiB) Prenešeno 927 krat
09 16 HACQUETOVA 5 DOMOFONI 2.pdf
video opcija
(434.13 KiB) Prenešeno 937 krat
08 16 HACQUETOVA 5 DOMOFONI 1.pdf
avdio opcija
(325.17 KiB) Prenešeno 951 krat

Site Admin
Prispevkov: 126
Pridružen: 12 Avg 2012, 18:16

Re: Menjava domofonov

OdgovorNapisal/-a edin » 09 Apr 2016, 10:17

Moja vprašanja:

1. Ponudba omenja montažo na obstoječo instalacijo. Ali je obstoječa instalacija primerna za npr. video opcijo?
2. Ali se lahko pri video opciji posamezni lastniki odločijo samo za slušalko, če slike ne želijo/potrebujejo/se jim zdi predraga?
3. Pri kontroli dostopa me zanima administracija kartic (podeljevanje in odvzem dostopnih pravic). Kdo vzdržuje, za koliko in ali lahko lastniki sami s sklepom izberemo nekoga, ki bi bil pripravljen to opravljati brezplačno?
4. Varnostno vprašanje. Na spletu se za 30 EUR dobi naprava za kloniranje RFID kartic. Nekatere se sicer težje klonirajo. Kako varne so kartice v ponudbi?
5. Koliko stane predstavitev domofonov pred lesena vrata?

Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Apr 2016, 17:45

Re: Menjava domofonov

OdgovorNapisal/-a SasoK » 09 Apr 2016, 17:51

edin napisal/-a:Moja vprašanja:

1. Ponudba omenja montažo na obstoječo instalacijo. Ali je obstoječa instalacija primerna za npr. video opcijo?
2. Ali se lahko pri video opciji posamezni lastniki odločijo samo za slušalko, če slike ne želijo/potrebujejo/se jim zdi predraga?
3. Pri kontroli dostopa me zanima administracija kartic (podeljevanje in odvzem dostopnih pravic). Kdo vzdržuje, za koliko in ali lahko lastniki sami s sklepom izberemo nekoga, ki bi bil pripravljen to opravljati brezplačno?
4. Varnostno vprašanje. Na spletu se za 30 EUR dobi naprava za kloniranje RFID kartic. Nekatere se sicer težje klonirajo. Kako varne so kartice v ponudbi?
5. Koliko stane predstavitev domofonov pred lesena vrata?


1.

Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Apr 2016, 17:45

Re: Menjava domofonov

OdgovorNapisal/-a SasoK » 09 Apr 2016, 18:05

SasoK napisal/-a:
edin napisal/-a:Moja vprašanja:

1. Ponudba omenja montažo na obstoječo instalacijo. Ali je obstoječa instalacija primerna za npr. video opcijo?
2. Ali se lahko pri video opciji posamezni lastniki odločijo samo za slušalko, če slike ne želijo/potrebujejo/se jim zdi predraga?
3. Pri kontroli dostopa me zanima administracija kartic (podeljevanje in odvzem dostopnih pravic). Kdo vzdržuje, za koliko in ali lahko lastniki sami s sklepom izberemo nekoga, ki bi bil pripravljen to opravljati brezplačno?
4. Varnostno vprašanje. Na spletu se za 30 EUR dobi naprava za kloniranje RFID kartic. Nekatere se sicer težje klonirajo. Kako varne so kartice v ponudbi?
5. Koliko stane predstavitev domofonov pred lesena vrata?



1. Obstoječa instalacija je primerna za video instalacijo. Ker gre za stara vezja, se le ta lahko obnovi ali v celoti zamenja. Glej ponudbo EB, poslano danes.
2. Navadna slušalka je vključena v ceno. Investicija se v celoti financira iz rezervnega sklada, razen video slušalke, ki jo je potrebno doplačati. Glej ponudbo EB.
3. Vzdrževanje EB, cena 0.
4. Glede varnosti ti informacije posreduje izvajalec EB.
4. Ponudba zajema prestavitev pred lesena vrata.

Več o vsem v sredo na sestanku z Elektro Bohinc.

Lp, Sašo

Site Admin
Prispevkov: 126
Pridružen: 12 Avg 2012, 18:16

Re: Menjava domofonov

OdgovorNapisal/-a edin » 09 Apr 2016, 18:52

V priponkah še ponudba Elektro Bohinc.
Sašo: Katera opcija se ti zdi primerna? Osebno bi vzel video in morda tudi el. ključavnico s kontrolo dostopa. Glede instalacij pa morda samo spoje... al kaj? Imamo presušen rezervni sklad. Verjetno je opcija da slušalke/monitor plača vsak sam, ostalo pa gre iz rezervnega sklada.
Priponke
Hacquetova 5 151125 Kontrola pristopa.pdf
(476.13 KiB) Prenešeno 975 krat
Hacquetova 5 151124 DOMOFONI.pdf
(794.96 KiB) Prenešeno 979 krat

Vrni se na Kare IV

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost