OPOZORILO: Ta spletna stran uporablja samo lastne piškotke (phpbb3). Zbrišite jih lahko spodaj desno, onemogočite pa v nastavitvah brskalnika.

brezdomec v bloku

Hacquetova 3,5; Štihova 1,3,5,7,9,11; Avčinova 4,6
Prispevkov: 4
Pridružen: 13 Jan 2015, 21:35

brezdomec v bloku

OdgovorNapisal/-a stamo » 16 Mar 2015, 00:10

Že drugič na razdelilniku stroškov opažam račun za izredno čiščenje, cca 2 eur po stanovanju. Gre se za čiščenje nesnage, ki jo je za sabo pustil brezdomec v omarici za plin v 4. nadstropju.

Te stvari nikogar ne skrbijo? Sumim, da v blok zaide skozi klet, če so vhodna vrata zaklenjena. Zato se mi poraja vprašanje zakaj vrata niso povsod zaklenjena? Na vhodnih vratih sicer visi obvestilo, ki pa očitno nikogar nič ne briga.

Meni se zdi neumno plačevanje takih stvari, poleg tega se sprašujem o varnosti v bloku.

Na razdelilniku je tudi obračunana menjava kljuke, pa nimam pojma na kaj se to nanaša.

:? :|

Site Admin
Prispevkov: 126
Pridružen: 12 Avg 2012, 18:16

Re: brezdomec v bloku

OdgovorNapisal/-a edin » 14 Nov 2015, 23:29

Na mailing listi ravno obravnavamo ta problem. V petek sem se pogovarjal z g. Rommanom Fortuno, vodjo mestnega redarstva. Pravi, da so imeli včasih eden takšen problem na mesec, sedaj pa imajo vsak teden enega.
Niso pristojni, ker baje ne gre za javne površine. Napotil nas je na socialno službo.

Vrni se na Kare IV

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost